Centrum egzaminacyjne

Przygotowanie
Podejście do egzaminu językowego to poważne wyzwanie. Od pozytywnego rezultatu może zależeć zdobycie nowej pracy lub wyjazd na studia zagraniczne. Nasi lektorzy pomogą w przygotowaniach, dzięki czemu egzamin będzie znacznie łatwiejszy.
Egzaminy próbne
Jako jedyna szkoła przeprowadzamy próbne egzaminy językowe. To doskonała okazja na sprawdzenie się w bezpiecznym środowisku i wyciągnięcia wniosków. Do tego nasi lektorzy podpowiedzą jak najlepiej przygotować się do każdej części egzaminu.
Certyfikacja
Jesteśmy autoryzowanym centrum egzaminacyjnym. Posiadamy uprawnienia oraz niezbędne certyfikaty, które umożliwiają nam przeprowadzanie wielu egzaminów. Nasza kadra zadba o właściwy przebieg egzaminu oraz poinformuje o wynikach.

Zdany egzamin językowy otwiera wiele drzwi. Nie tylko ułatwia dostanie się do zagranicznych szkół czy uniwersytetów, ale jest też doceniany przez pracodawców. Posiadanie certyfikatu to zarówno potwierdzenie wysiłku i pracy włożonej w naukę języka jak i powód do dumy.

Sprawdź najbliższe terminy egzaminów

PTE General – egzamin próbny

Zanim przystąpicie do egzaminu, zapraszamy Was do zdania testu próbnego. Warto sprawdzić na co konkretnie się przygotować. Każdy uczestnik egzaminu pisemnego otrzymuje wyniki z uwagami, dotyczącymi prawidłowych odpowiedzi. Natomiast kandydaci w trakcie egzaminu ustnego otrzymują dokładne instrukcje wzorcowego wykonania zadań stawianych przez egzaminatora. Cennik:

PTE General1 osoba2 osoby i więcej
egzamin pisemny120 PLN80 PLN
egzamin ustny80 PLN70 PLN

Najbliższy egzamin próbny: styczeń 2020.
Zapisy: Marzena Tofilska, marzena@project-travel.pl

Dzięki nauce w Project udało mi się zdać egzamin CAE na 96%. Ocena „A” robi wielkie wrażenie na certyfikacie. Bardzo dziękuję za pomoc! Karolina

Od jakiegoś czasu przymierzałam się do zdania PTE. Po przejściu kilku egzaminów próbnych bez stresu podeszłam do prawdziwego egzaminu. Dagmara

Mój pracodawca umożliwił mi zdawanie egzaminu TOEIC – zapisałem się bez wahania. Zawsze dobrze jest mieć „papier” potwierdzający znajomość języka. Łukasz

Skontaktuj się z nami

8 + 11 =