Nasza szkoła językowa Project School działa na rynku już od 20 lat!

 

Od samego początku stawiamy na najwyższą jakość nauczania – oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie edukacji językowej (w tym wyjazdy językowe), indywidualne podejście do Klienta i rodzinną atmosferę.

Prowadzimy egzaminy językowe – jesteśmy centrum egzaminacyjnym firm ETS Global (egzamin TOEFL Junior, TOEIC, WiDaF, TFI) oraz Pearson (Pearson Test of English General, Pearson Test of English Young Adults).

 

Propozycje na lato 2017:

KURS KONWERSACYJNY

Intensywny trening językowy dla zapracowanych!

Oferujemy krótkie kursy o wymiernych rezultatach – najkrótsze mogą trwać nawet tydzień!

Proponujemy zajęcia z lektorem polskim lub native speakerem, który przypomni Ci najważniejsze zwroty i słownictwo potrzebne do Twojej pracy (a może wakacji?). Nasz doświadczony zespół zadba o Twoją poprawną wymowę, struktury gramatyczne i pewność językową.

KURS PRESENTATION SKILLS

Jak poprowadzić spotkanie, by zauroczyć słuchaczy?

Proponujemy kurs na wszystkich poziomach zaawansowania, dzięki którym dowiesz się, w jaki sposób prowadzić prezentacje i wystąpienia publiczne lub negocjacje. Pokażemy Ci techniki autoprezentacji i metody utrzymywania uwagi publiczności, a przy tym poprawisz swoją znajomość języka obcego!

KURS SOCIAL ACTIVITIES

Potrafisz wygłosić przemówienie w obcym języku? A co w sytuacji nieformalnej, np. przy kolacji?

Mamy dla Ciebie propozycję: kurs Social activities, na którym nauczymy Cię, jak zachować się w sytuacji nieformalnej, prowadzić rozmowy towarzyskie (tzw. small talk) czy wyrazić myśli w swobodny sposób.

Na tym kursie skupimy się przede wszystkim na słownictwie sytuacyjnym – kupno biletów lotniczych, zamówienie dań w restauracji czy pogawędka przy drinku nie będą dla Ciebie żadnym problemem.

KURS SYTUACYJNY

Przygotowujesz się do ważnego wydarzenia? Przed Tobą rozmowa kwalifikacyjna czy podróż do obcego kraju?

Pomożemy Ci jak najlepiej przygotować się do tego wyzwania! Podpowiemy Ci, jak poradzić sobie w tej nowej sytuacji i w jaki sposób „wybrnąć” z nawet największych językowych trudności. Opracujemy program zajęć specjalnie pod Twoje potrzeby i skupimy się właśnie na tym, na czym najbardziej Ci zależy!

Jesteśmy elastyczni

Chętnie dopasujemy wymiar zajęć i długość trwania kursu pod Twoje indywidualne potrzeby i możliwości. Poprowadzimy zajęcia w godzinach, które odpowiadają Ci najbardziej. Sam wybierasz interesujący Cię język – angielski, francuski, a może rojsyjski? Możesz uczęszczać na kurs przez tydzień lub więcej – nawet przez całe wakacje!

U nas to Ty decydujesz:

  • ile ma trwać kurs
  • jak często (i w jakich godzinach) będziesz spotykać się z lektorem
  • czy zajęcia poprowadzi lektor polski, czy native speaker.

Jesteśmy praktyczni

Naszym nauczycielom daleko do suchych teoretyków. Nie prowadzimy kursów językowych – oferujemy trening konkretnych umiejętności w języku obcym. Dziś nie sztuką jest znać język obcy, sztuką jest umieć wyrazić siebie w innym języku, a z nami uda Ci się to osiągnąć!

Jesteśmy kompleksowi

Od lat zapewniamy naszym studentom pełną obsługę w zakresie edukacji językowej. Jeśli szukasz czegoś więcej niż kurs w Katowicach, zaproponujemy Ci wyjazd językowy do kraju, w którym języka, którego się uczysz używa się na co dzień. Jeśli planujesz egzamin językowy, chętnie Cię do niego przygotujemy. Jeśli chcesz zapewnić jak najlepszą przyszłość swoim dzieciom, stworzymy dla nich pełną ścieżkę edukacji zakończoną studiami na najlepszych uczelniach na świecie!

Oferta specjalna

Na wszystkie kursy wakacyjne oferujemy RABAT

20 lat Project = 20 procent zniżki na wszystkie kursy

oraz rabat dodatkowy!

10% zniżki na wszystkie kursy w roku szkolnym 2017/18!

Zainteresowany?

Napisz do nas maila, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną kalkulację!

nauczanych języków

lat na rynku

zadowolonych klientów

Zapisz się do newslettera!