Wyjazdy językowe

Poznaj

Poznaj nowe miejsca oraz jak na co dzień używa się języka. Dzięki odpowiednio dobranym metodom nauczania oraz codziennemu obcowaniu z językiem, nauka to czysta przyjemność.

Pojedź

Podróże bez wątpienia kształcą. Wyjazd językowy to także podróż. Podróż, którą pomożemy Ci zaplanować krok po kroku. Dobrze wiemy, co należy spakować do Twojej walizki, żeby wyjazd językowy był udany.

Poczuj

Czas spędzony na wyjeździe to wspaniała przygoda. Połączenie nauki, nowych przyjaźni oraz poznawania innych kultur gwarantuje niezapomniane przeżycia. Całość pod opieką profesjonalistów, którzy zadbają o udany wyjazd.

Tydzień lub dłużej

Jest to najbardziej znana forma wyjazdów językowych. Czas wyjazdu zwykle nie przekracza miesiąca. Możliwe są wyjazdy na tydzień, dwa lub na dłużej. Pomożemy w dobraniu poziomu zaawansowania kursu, zakwaterowania oraz transportu.

Semestr lub dwa

Wyjazd na semestr lub na cały rok szkolny to doskonały wybór dla tych, którzy chcą czegoś więcej niż tylko nauki języka. Nasze szkoły partnerskie posiadają niezwykle bogatą ofertę edukacyjną dla uczniów gimnazjów, liceów a także szkół podstawowych.

Studia i praca

Studia zagraniczne lub praca to coś, co możemy polecić każdemu. Studia to czas odkrywania siebie. To czas, kiedy jest się najbardziej otwartym na świat. Praca za granicą to równie wspaniałe doświadczenie. Właśnie dlatego warto spróbować!

Wyjedź na wymarzony wyjazd językowy z Project Travel. Pomożemy i doradzimy na każdym etapie projektowania Twojego wyjazdu językowego.

Wróciłam już z Malty i chciałam serdecznie podziękować za Waszą pomoc i wsparcie. Zajęcia były prowadzone na wysokim poziomie a czas wolny wypełniony był po brzegi! Zwiedziliśmy prawie całą Maltę i Gozo. Dziękuję jeszcze raz za każde słowo, wiadomość i wsparcie!

Joanna

Wyjazd zagraniczny, na którym można szlifować język na kursie z native speakerem powinien być punktem obligatoryjnym, wspomagającym naukę języka obcego. Jeśli do tego dorzucimy ciekawe zajęcia zespołowe, integracyjne i sportowe, to otrzymamy bezcenne doświadczenie.

STO "Bachmacka"

Ostatni wyjazd był świetnie zorganizowany. Podczas pobytu poznaliśmy nie tylko nowe obszary językowe, ale również zwiedziliśmy niezwykle interesujące lokacje w Anglii. Cały wyjazd pod opieką Pani Beaty, która zawsze służyła pomocą. Z całą pewnością polecamy firmę Project.

FAMUR S.A.

Skontaktuj się z nami

13 + 4 =