AKTUALNOŚCI

RUSZYŁ NABÓR NA KURSY!

11/08/2023

Wakacje trwają w najlepsze, choć z tyłu głowy pamiętamy o zbliżającym się roku szkolnym. W związku z tym informujemy, że ruszył nabór na kursy językowe w naszej szkole Project School. Może musisz się przygotować do egzaminu 8-klasisty, a może chciałbyś spróbować czegoś nowego i podjąc się nauki japońskiego? Dla każdego znajdzie się odpowiednia opcja! Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jakie możliwości rozwoju językowego czekają Cię w roku szkolnym 2023/2024. 

NOWY ROK AKADEMICKI 2021/22

04/10/2021

Wraz z początkiem października witamy kursantów Project School w roku akademickim 2021/22 – zarówno tych, którzy korzystają z zajęć stacjonarnych w naszej siedzibie, jak i pozostałych w formie online 👋 Życzymy wszystkim owocnej nauki i wielu sukcesów językowych! 📖

NOWOŚĆ: FREE ENGLISH LESSONS TO BOOST YOUR SKILLS

19/03/2021

  • WIEK: dla każdego
  • POZIOM: A2+ i B2
  • CZAS: popołudnie Środa lub Piątek

Tego jeszcze nie było! Wprowadzamy cykl darmowych 45-minutowych zajęć języka angielskiego on-line z wybranym przez Ciebie lektorem. Każdy z lektorów – w tym native speakerzy, zaproponują inną formę zajęć i rozwój innych umiejętności (writing, speaking, grammar skills).

Zaproś do zajęć młodsze rodzeństwo, tatę, kolegę i zgłoś się już teraz! Jeśli chcesz zaproponuj nam temat dyskusji. Możesz uczestniczyć w kilku zajęciach.

Czekamy na Twoje zgłoszenie e-mailowo: marzena@project-travel.pl

Zapisy w dowolnym momencie. Przy dużej liczbie uczestników zorganizujemy dodatkowe zajęcia.

Najbliższe zajęcia odbędą się w piątek, 26 marca, o godzinie 17:00 z Panią Marzenką, która przeprowadzi lekcję tematyczną Easter dla dzieci w wieku 11-13 lat.

Poznaj naszych lektorów TUTAJ lub zobacz ich w akcji: Thomas, Hania, Krystyna

WITAMY W NOWYM ROKU

04/01/2021

Witamy serdecznie w Nowym Roku! Życzymy przede wszystkim zdrowia, ale także szybkiego powrotu do radości płynącej z podróżowania, odkrywania świata i zdobywania wiedzy. Mamy nadzieję, że ten rok okaże się dla Nas wszystkich pełen przygód i nowych doświadczeń!

A może nauka języka jest jednym z Twoich postanowień noworocznych? 😉

PRZERWA ŚWIĄTECZNA

21/12/2020

Drodzy Państwo! Informujemy, iż od dziś wybieramy się na przerwę świąteczną. Jesteśmy dla Was z powrotem 4 stycznia 2021. Do zobaczenia!

Jednocześnie życzymy, aby Święta spędzili Państwo w spokojnej, zdrowej i radosnej atmosferze, a Nowy Rok pozwolił na spełnianie marzeń
i planów.

– Team Project School & Travel

PRZEJŚCIE NA ONLINE

06/11/2020

Dbając o bezpieczeństwo naszych kursantów i lektorów oraz w odniesieniu do nowych obostrzeń, które obowiązują od soboty 7 listopada, zdecydowaliśmy o przeniesieniu wszystkich naszych zajęć stacjonarnych na formę online, czego dokonaliśmy szybko i sprawnie.

Życzymy wszystkim dużo zdrowia i mamy nadzieję na powrót do lekcji kontaktowych w niedalekiej przyszłości!

WYPOŻYCZALNIA KSIĄŻEK

29/10/2020

Masz ochotę przeczytać dobrą książkę, ale w języku angielskim? To świetnie się składa! Zapraszamy serdecznie do naszej szkoły przy ul. Jagiellońskiej 27/2 w Katowicach, gdzie możesz wypożyczyć wybraną pozycję i wzbogacić naukę języka poprzez lekturę. 

Wypożyczalnia dostępna jest w godzinach 9:00-15:00. Prosimy jednak o wcześniejsze umówienie spotkania pod numerem 665 123 850 lub 887 030 433. 

Zapraszamy!

PROMOCJE NA KURSY ONLINE

22/10/2020

Ucz się języka wygodnie i bezpiecznie z dowolnego miejsca, a do tego załap się na super promocje! Na kursy online dla dzieci, młodzieży i dorosłych przewidzieliśmy następujące zniżki:

– 10% przy zapisie do 31.10.2020

– 20% przy zapisie na dwa języki

– 20% przy zapisie dwóch osób naraz (np. rodzeństwa)

Promocje nie łączą się. Szczegóły o kursach online znajdziesz TUTAJ.

 

Nie zwlekaj i zapisz się na wymarzony kurs już dziś!

NOWOŚĆ - KURSY "OBCY PRZEZ OBCY"

01/10/2020

Nauka języka obcego w innym języku obcym? Czemu nie! Zapraszamy na nowe kursy „Obcy przez obcy“. Rozwijaj się dwujęzycznie!

 Dostępne języki:

  • hiszpański po angielsku
  • włoski po angielsku
  • japoński po angielsku

COVID-19 UPDATES

15/09/2020

Jako firma stawiamy dobro i bezpieczeństwo naszych studentów na pierwszym miejscu, stąd nasza szybka reakcja na aktualne zalecenia Ministerstwa Zdrowia pozwoliła nam na normalne funkcjonowanie w trakcie trwania epidemii. Dzięki temu nie opuściliśmy ani jednego dnia pracy. Nie tylko sprawnie przeszliśmy na zajęcia online, ale także przygotowaliśmy sale na lekcje stacjonarne w nowym roku szkolnym 2020/21 i wprowadziliśmy kursy hybrydowe. Dysponujemy także specjalnym sprzętem dezynfekującym, który pozwala na skuteczne i szybkie zdezynfekowanie klas, a co za tym idzie – na naukę w bezpiecznych warunkach. Ponadto dla studentów, którzy zdecydują się na zajęcia stacjonarne, przygotowaliśmy również płyny do dezynfekcji dłoni oraz maseczki jednorazowe.

Rozbudowaliśmy również naszą ofertę kursów online – teraz wszystkie języki, profile i specjalizacje dostępne są w tej właśnie formie. Szczegóły dostępne TUTAJ.