CENTRUM EGZAMINACYJNE
Przygotowanie

Podejście do egzaminu językowego to poważne wyzwanie. Od pozytywnego rezultatu może zależeć zdobycie nowej pracy lub wyjazd na studia zagraniczne. Nasi lektorzy pomagają w przygotowaniach, dzięki czemu egzamin jest znacznie łatwiejszy.

Egzaminy próbne

Jako jedna z niewielu szkół przeprowadzamy próbne egzaminy językowe. To doskonała okazja na sprawdzenie się w komfortowych warunkach i przeanalizowania rezultatów. Do tego nasi lektorzy podpowiadają jak najlepiej przygotować się do każdej części egzaminu.

Certyfikacja

Jesteśmy autoryzowanym centrum egzaminacyjnym PTE. Posiadamy uprawnienia oraz niezbędne certyfikaty, które umożliwiają nam przeprowadzenie odpowiednich egzaminów. Nasza kadra dba o właściwy przebieg egzaminu oraz informuje o wynikach.

Zdany egzamin językowy otwiera wiele drzwi. Nie tylko ułatwia dostanie się do zagranicznych szkół czy uniwersytetów, ale jest też doceniany przez pracodawców. Posiadanie certyfikatu to zarówno potwierdzenie wysiłku i pracy włożonej w naukę języka, jak i powód do dumy.

Przygotowanie i przeprowadzenie egzaminu

Jesteśmy autoryzowanym centrum egzaminacyjnym PTE, czyli do tego egzaminu przygotujesz się i zdasz go w naszej siedzibie.

PEARSON TEST OF ENGLISH – PTE

Egzaminy dla dzieci PTE Young Learners oraz egzaminy dla młodzieży i dorosłych PTE General odbywają się 7 razy w roku – w lutym, marcu, maju, czerwcu, październiku, listopadzie i grudniu.

Pełen terminarz na 2022 i zapisy na najbliższe sesje znajdują się w niniejszym linku

Szczegółowe informacje na temat egzaminu znajdują się na oficjalnej stronie Pearsona (LINK TUTAJ).

Przygotowanie do egzaminu

 Przygotujemy Cię do tych egzaminów, aby ich zdanie było jak najmniej stresujące. 

CAMBRIDGE CERTIFICATES – FCE, CAE

Egzaminy sesji Cambridge (FCE,CAE) odbywają się kilka razy w roku – szczegółowe terminy oraz centra egzaminacyjne znajdują się na stronie Bristish Council (LINK TUTAJ). Cena egzaminów waha się w zależności od poziomu. Zazwyczaj to koszt 610-650 zł.

INTERNATIONAL ENGLISH LANGUAGE TESTING SYSTEM – IELTS

Egzaminy przeprowadzane są w formie papierowej oraz elektronicznej co miesiąc  szczegółowe terminy oraz centra egzaminacyjne znajdują się na stronie Bristish Council (LINK TUTAJ). Koszt egzaminu to ok. 810 zł.

Nasi Klienci o nas

Dzięki nauce w Project udało mi się zdać egzamin CAE na 96%. Ocena “A” robi wielkie wrażenie na certyfikacie. Bardzo dziękuję za pomoc!
Karolina

Od jakiegoś czasu przymierzałam się do zdania PTE. Po przejściu kilku egzaminów próbnych bez stresu podeszłam do prawdziwego egzaminu.
Dagmara

Mój pracodawca umożliwił mi zdawanie egzaminu TOEIC – zapisałem się bez wahania. Zawsze dobrze jest mieć “papier” potwierdzający znajomość języka.
Łukasz

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
Możesz tutaj wpisać np. preferencje odnośnie terminu, rozmiaru grupy, itp.

Informacje do kontaktuAdres e-mail, którego chcesz użyć w celu kontaktowania się z nami.Oddzwonimy, aby pomóc w wyborze zajęć, które spełnią Twoje oczekiwania. Nie użyjemy tego numeru w żadnym celu reklamowym.

Wysłanie zapytaniaPo prostu ciekawi nas jak tutaj dotarłaś/eś 🙂
Ta strona jest chroniona przez bezpieczne wypełnianie formularzy reCAPTCHA i stosuje politykę prywatności Google i warunki użytkowania.