CENTRUM EGZAMINACYJNE

CO OFERUJEMY

Polecamy kursy przygotowujące do egzaminów na różnych poziomach znajomości języka. W ofercie cały wachlarz egzaminów począwszy od FCE, przez CAE, PTE oraz,  niezbędne przy ubieganiu się do szkół oraz na studia za granicą, TOEFL czy IELTS.

Kursy uwzględniające specyfikę egzaminów oraz poziom studenta i tempo pracy gwarantują doskonałe przygotowanie i dobre wyniki końcowe.

Podręczniki dedykowane egzaminom oraz dodatkowe materiały dydaktyczne, a także wsparcie lektora na każdym etapie przygotowań gwarantują postępy oraz osiągnięcie zamierzonego celu.

Z
Przygotowanie

Podejście do egzaminu językowego to poważne wyzwanie. Od pozytywnego rezultatu może zależeć zdobycie nowej pracy lub wyjazd na studia zagraniczne. Nasi lektorzy pomagają w przygotowaniach, dzięki czemu egzamin jest znacznie łatwiejszy.

Z
Egzaminy próbne

Jako jedna z niewielu szkół przeprowadzamy próbne egzaminy językowe. To doskonała okazja na sprawdzenie się w komfortowych warunkach i przeanalizowania rezultatów. Do tego nasi lektorzy podpowiadają jak najlepiej przygotować się do każdej części egzaminu.

Z
Certyfikacja

Jesteśmy autoryzowanym centrum egzaminacyjnym PTE. Posiadamy uprawnienia oraz niezbędne certyfikaty, które umożliwiają nam przeprowadzenie odpowiednich egzaminów. Nasza kadra dba o właściwy przebieg egzaminu oraz informuje o wynikach.

KURSY PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINÓW

Przygotujemy Cię do tych egzaminów, aby ich zdanie było jak najmniej stresujące, a przyniosło jak najlepsze efekty.

IELTS – Twoje okno na świat

Kurs przygotowany z myślą o studentach, którzy swoją przyszłą edukację, a perspektywie być może karierę, wiążą ze szkołami lub uczelniami w krajach obcojęzycznych.

Celem kursu jest nabycie umiejętności pozwalających na uzyskanie wyniku na poziomie minimum 6.5-7.5, co gwarantuje przyjęcie do szkół anglojęzycznych oraz na studia. Możemy pochwalić się nie tylko 100% zdawalnością egzaminu na tym poziomie, ale wynikami wyższymi niż 7.5!

Wykorzystanie odpowiednich materiałów, podręcznika dedykowanego przygotowaniu to tego egzaminu oraz częste testy i konsekwentna praca nad pisemną częścią, dają podstawę do wykorzystania nabytych technik zdawania egzaminu również w samodzielnej pracy studenta.

Egzaminy przeprowadzane są w formie papierowej oraz elektronicznej co miesiąc  szczegółowe terminy oraz centra egzaminacyjne znajdują się na stronie Bristish Council (LINK TUTAJ). Koszt egzaminu to ok. 850 zł.

CAMBRIDGE CERTIFICATES – FCE, CAE

Egzaminy certyfikujące Cambridge (FCE,CAE) potwierdzają znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym oraz zawansowanym. Egzaminy składają się z czterech części odpowiadających umiejętnościom językowym: Reading and Use of English, Listening, Writing,
Speaking i odbywają się kilka razy w roku w akredytowanych centrach egzaminacyjnych. Szczegółowe terminy oraz centra egzaminacyjne znajdują się na stronie British Council (LINK TUTAJ). Cena egzaminów waha się w zależności od poziomu. Zazwyczaj to koszt 610-650 zł. Otrzymany certyfikat stwierdzający znajomość języka na danym poziomie wydawany jest
przez University of Cambridge bezterminowo. Posiadanie certyfikatu na poziomie C1 (CAE) upoważnia także osoby mające przygotowanie pedagogiczne do prowadzenia zajęć z języka
angielskiego na poziomie szkół podstawowych oraz średnich, zwalnia z lektoratów na studiach w Polsce i daje możliwość uczestniczenia w międzynarodowej wymianie międzyuczelnianej. 

Egzamin maturalny – krok ku dojrzałości

Głównym celem kursu jest zapewnienie bazy leksykalno-gramatycznej oraz poprawa i rozwijanie umiejętności rozumienia ze słuchu oraz wypowiedzi ustnej, by poznać elementy egzaminu i umieć je rozwiązać z powodzeniem.

Program kursu obejmuje gruntowna powtórkę struktur gramatycznych oraz niezbędnego słownictwa.

Część ustna oraz pisemna egzaminu ma swój osobny moduł, co pozwala na lekcję w szkole oraz on-line (opcjonalnie).

Egzamin ósmoklasisty – przybij ósemkę

Kurs nastawiony jest na doskonalenie nabytych umiejętności rozumienia tekstów mówionych oraz pisanych, ze  szczególnym naciskiem na praktyczne zastosowanie gramatyki oraz  poznanego słownictwa.

Analiza różnych zadań oraz ich ćwiczenie  wraz z testami i  wskazówkami dotyczącymi wypowiedzi  pisemnych daje uczestnikom kursu dobre przygotowanie oraz pewność, że poradzą sobie z każdym z elementów egzaminu.

Dla zainteresowanych dodatkową opcją jest moduł pozwalający na przygotowanie do konkursów i olimpiad językowych.

KURS PRZYGOTOWUJĄCY I EGZAMIN PTE

Jesteśmy autoryzowanym centrum egzaminacyjnym PTE, czyli do tego egzaminu przygotujesz się i zdasz go w naszej siedzibie.

PEARSON TEST OF ENGLISH – PTE

Kurs prowadzony jest w blokach 3×45 minut lub jako zajęcia indywidualne po 60 min. Daje on
gwarancję zapoznania się i przećwiczenia poszczególnych elementów egzaminu pod okiem fachowca.

Egzaminy dla dzieci PTE Young Learners oraz egzaminy dla młodzieży i dorosłych PTE General odbywają się 7 razy w roku – w lutym, marcu, maju, czerwcu, październiku, listopadzie i grudniu. Pełen terminarz na 2023 i zapisy na najbliższe sesje znajdują się w niniejszym linku. Szczegółowe informacje na temat egzaminu znajdują się na oficjalnej stronie Pearsona (LINK TUTAJ).

PTE to rodzaj egzaminu na różnych poziomach i podobnie jak certyfikaty wydawane przez
Cambridge nie tylko potwierdza znajomość języka angielskiego na danym poziomie, ale jest
również uznawany przez szkoły oraz uczelnie wyższe w Unii Europejskiej i Wielkiej Brytanii.
Posiadanie certyfikatu PTE Level 3 (B2) upoważnia w Polsce do nauczania języka angielskiego w
przedszkolach oraz zwalnia także z egzaminu z języka nowożytnego na studiach doktoranckich.
Certyfikat jest sygnowany przez instytucję egzaminacyjną Edexcel, która jest odpowiedzialna za
przeprowadzanie egzaminów końcowych w szkołach w Wielkiej Brytanii.
Struktura egzaminu podobna jest do innych egzaminów certyfikujących, ale sprawdza przede
wszystkim umiejętności komunikacyjne i praktyczną znajomość języka angielskiego, dlatego też
na egzamin składają się: Listening (w skład którego wchodzi mini-dyktando), Reading (z krótką częścią sprawdzającą znajomość gramatyki i słownictwa w kontekście), Writing oraz Speaking (rozbudowany o część role play).

NASI KLIENCI O NAS

Dzięki nauce w Project udało mi się zdać egzamin CAE na 96%. Ocena “A” robi wielkie wrażenie na certyfikacie. Bardzo dziękuję za pomoc!
Karolina

Od jakiegoś czasu przymierzałam się do zdania PTE. Po przejściu kilku egzaminów próbnych bez stresu podeszłam do prawdziwego egzaminu.
Dagmara

Mój pracodawca umożliwił mi zdawanie egzaminu TOEIC – zapisałem się bez wahania. Zawsze dobrze jest mieć “papier” potwierdzający znajomość języka.
Łukasz

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
Możesz tutaj wpisać np. preferencje odnośnie terminu, rozmiaru grupy, itp.

Informacje do kontaktuAdres e-mail, którego chcesz użyć w celu kontaktowania się z nami.Oddzwonimy, aby pomóc w wyborze zajęć, które spełnią Twoje oczekiwania. Nie użyjemy tego numeru w żadnym celu reklamowym.

Wysłanie zapytaniaPo prostu ciekawi nas jak tutaj dotarłaś/eś 🙂
Ta strona jest chroniona przez bezpieczne wypełnianie formularzy reCAPTCHA i stosuje politykę prywatności Google i warunki użytkowania.