Języki obce dla firm

Kursy indywidualne

Dla Klientów, którym zależy na dopasowaniu programu zajęć pod kątem nauki języka związanego ze swoją branżą polecamy formułę jeden na jeden. Dobierzemy odpowiedni profil zajęć oraz właściwego lektora.

Zajęcia w grupie

Długoletnie doświadczenie w pracy z Klientami korporacyjnymi pozwala naszym lektorom na skuteczne osiąganie celów zgodnie z oczekiwaniami i specyfiką firmy. Praca w grupie to okazja do nauki i integracji.

Kursy zagraniczne

Zapraszamy na szkolenia językowe za granicą. Postaw na prawdziwą immersję! Możesz przeszkolić swój zespół z wybranych umiejętności i kompetencji w wybranym przez siebie języku, a przy tym zadbać o integrację pracowników.

 • Angielski
 • Hiszpański
 • Niemiecki
 • Rosyjski
 • Francuski
 • Włoski
 • Polski dla obcokrajowców
 • Inne

Tłumaczenia

 • tłumaczenia pisemne
 • tłumaczenia ustne
 • tłumaczenia przysięgłe
 • tłumaczenia specjalistyczne

 

Nawiązywanie nowych kontaktów oraz codzienna komunikacja z zagranicznymi partnerami biznesowymi to podstawa sukcesu. Dzięki inwestycji w edukację pracownicy uzyskają doskonałą możliwość rozwoju. A to tylko początek długookresowych korzyści z lepiej wykształconej kadry. Zapytaj nas o ofertę!

Nasi Klienci o nas

Organizacja zajęć prowadzonych przez Project pozwala określić trzy główne cechy szkoły: rzetelność, wspaniała atmosfera, dążenie do perfekcji.

Plus GSM

„…w okresie od marca 2013 do chwili obecnej, firma Project II (…) prowadzi zajęcia z nauczania j. angielskiego oraz j. niemieckiego dla kadry managerskiej naszej firmy. (…) Lektorzy mają dobre podejście do studenta, tworzą przyjazną, kameralną atmosferę na zajęciach, a materiały szkoleniowe są profesjonalnie przygotowane. Bieżące prośby kursantów w zakresie doboru tematyki i wprowadzania dodatkowych narzędzi stymulujących naukę są zawsze brane pod uwagę i realizowane. (…) Patrząc na wyniki, jakie nasza kadra uzyskała na przestrzeni ostatnich miesięcy, pobierając kursy w szkole językowej PROJECT II, polecamy ją jako solidnego i pewnego partnera w nauczaniu języków obcych.”

FAMUR S.A.

Program opracowany przez szkołę był dostosowany od szczególnych potrzeb naszych pracowników, zarówno w dziedzinie słownictwa muzycznego, jak i podniesienia kompetencji językowych na różnych poziomach zaawansowania.

Filharmonia Śląska

„Z opinii uczestników wynika, iż kursy były prowadzone na wysokim poziomie przez kompetentnych i wykwalifikowanych lektorów-pasjonatów (lektorzy polscy oraz native speakers), odznaczających się pełnym zaangażowaniem w czasie prowadzonych zajęć, dokładnym przygotowaniem oraz indywidualnym podejściem do kursantów. Program nauczania i rozkład zajęć były dostosowane do potrzeb naszych pracowników. Project II wywiązywał się sumiennie ze wszystkich obowiązków wobec Uniwersytetu Śląskiego w zakresie organizacji i prowadzenia kursów.”

Uniwersytet Śląski

Realizacja kursu języka hiszpańskiego polegająca na przygotowaniu naszych pracowników do bieżących zadań związanych z obsługą rynków zagranicznych przebiegła zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Budimex

„Firma Project II przeprowadzała zajęcia z języka angielskiego ogólnego, a także zajęcia specjalistyczne w zakresie języka dotyczącego turystyki, usług hotelarskich oraz gastronomicznych. Dzięki profesjonalnie przeprowadzonej analizie potrzeb oraz dużej elastyczności w tworzeniu programu, realizacja kursu przebiegła zgodnie z naszymi oczekiwaniami, przygotowując bardzo dobrze pracowników do obsługi klientów obcojęzycznych. Zajęcia przeprowadzone były przez specjalistów o dużej praktyce oraz profesjonalnym podejściu do przedmiotu.”

Hotel Diament

Skontaktuj się z nami

10 + 1 =