Kursy językowe i szkolenia specjalistyczne

FIRMY I KLIENCI KORPORACYJNI

Od lat dbamy o rozwój językowy pracowników polskich i międzynarodowych firm. Dzięki bogatej, wieloletniej praktyce, jesteśmy w stanie zaoferować kursy językowe prowadzone przez świetnych lektorów z dużym doświadczeniem na wszystkich poziomach zaawansowania. Słuchamy potrzeb klienta pozostając elastyczni w kwestii poziomu, metodyki i grafiku zajęć.  Zapewniamy kursy języka ogólnego i specjalistycznego z języków nowożytnych – angielski, niemiecki, włoski, francuski, hiszpański, grecki, rosyjski, a także starożytnych, jak łacina oraz greka.  Dodatkowo oferujemy progress testy i egzaminy certyfikujące na każdym poziomie.
Więcej o certyfikatach w zakładce – centrum egzaminacyjne.

KURSY

Kurs indywidualny

Dla klientów, którym zależy na dopasowaniu programu zajęć pod kątem nauki języka związanego ze swoją branżą polecamy formułę jeden na jeden. Dobierzemy odpowiedni profil zajęć oraz właściwego lektora.

Kurs grupowy

Długoletnie doświadczenie w pracy z Klientami korporacyjnymi pozwala naszym lektorom na skuteczne osiąganie celów zgodnie z oczekiwaniami i specyfiką firmy. Praca w grupie to okazja do nauki i integracji.

Kursy ogólne

Nauka podstawowych umiejętności, jak pisanie, czytanie, słuchanie i mówienie w wybranym języku to świetny start do rozwoju językowego Twoich pracowników. Program dopasujemy do potrzeb uczestnika oraz jego aktualnego poziomu znajomości danego języka. 

Kursy specjalistyczne

Program zajęć dopasowujemy pod indywidulane wymagania kursantów. Nasza oferta zawiera kursy specjalistyczne m.in. biznesowe, prawnicze czy informatyczne, konwersacyjne, przygotowujące do egzaminów czy tematyczne, jak zarządzenie czasem pracy.

Kursy online

W tym roku, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych studentów, oferujemy szeroką gamę kursów online. Taka metoda zajęć zapewnia bezpieczeństwo i możliwość odbycia lekcji w dowolnym miejscu i czasie, ustalonym pod grafik kursanta.

Wyjazdy językowe

Zapraszamy na szkolenia językowe w Polsce i za granicą. Native speakerzy z wieloletnim doświadczeniem przeszkolą zespół z wybranych umiejętności i kompetencji, a przy tym zadbają o integrację pracowników i zanurzenie się w kulturze i tradycji kraju. Połączymy kurs językowy z wyjazdem integracyjnym lub motywacyjnym, a odpoczynek z coachingiem i warsztatami publicznego przemawiania w obcym języku. 

JĘZYK

język angielski

język niemiecki

język hiszpański

język francuski

język włoski

język rosyjski

język polski

język grecki

DLACZEGO WARTO

Nawiązywanie nowych kontaktów oraz codzienna komunikacja z zagranicznymi partnerami biznesowymi to podstawa sukcesu. Dzięki inwestycji w edukację pracownicy uzyskują doskonałą możliwość rozwoju. A to tylko początek długookresowych korzyści z lepiej wykształconej kadry. Oprócz nauki języka korporacyjnego, uczysz się także wykonywania zadań związanych z biznesem, jak umiejętność negocjacji, prezentacji, czy odbywania spotkać B2C i B2B.

NASI PARTNERZY

Firmy, które nam zaufały w ostatnich latach.

TŁUMACZENIA

W naszej szkole przetłumaczysz także wszelkie niezbędne dokumenty.

  • tłumaczenia pisemne
  • tłumaczenia ustne
  • tłumaczenia przysięgłe
  • tłumaczenia specjalistyczne

NASI KLIENCI O NAS

Poznaj opinię naszych Klientów.

Organizacja zajęć prowadzonych przez Project pozwala określić trzy główne cechy szkoły: rzetelność, wspaniała atmosfera, dążenie do perfekcji.
Plus GSM

„…w okresie od marca 2013 do chwili obecnej, firma Project II (…) prowadzi zajęcia z nauczania j. angielskiego oraz j. niemieckiego dla kadry managerskiej naszej firmy. (…) Lektorzy mają dobre podejście do studenta, tworzą przyjazną, kameralną atmosferę na zajęciach, a materiały szkoleniowe są profesjonalnie przygotowane. Bieżące prośby kursantów w zakresie doboru tematyki i wprowadzania dodatkowych narzędzi stymulujących naukę są zawsze brane pod uwagę i realizowane. (…) Patrząc na wyniki, jakie nasza kadra uzyskała na przestrzeni ostatnich miesięcy, pobierając kursy w szkole językowej PROJECT II, polecamy ją jako solidnego i pewnego partnera w nauczaniu języków obcych.”
FAMUR S.A.

Program opracowany przez szkołę był dostosowany od szczególnych potrzeb naszych pracowników, zarówno w dziedzinie słownictwa muzycznego, jak i podniesienia kompetencji językowych na różnych poziomach zaawansowania.
Filharmonia Śląska

„Z opinii uczestników wynika, iż kursy były prowadzone na wysokim poziomie przez kompetentnych i wykwalifikowanych lektorów-pasjonatów (lektorzy polscy oraz native speakers), odznaczających się pełnym zaangażowaniem w czasie prowadzonych zajęć, dokładnym przygotowaniem oraz indywidualnym podejściem do kursantów. Program nauczania i rozkład zajęć były dostosowane do potrzeb naszych pracowników. Project II wywiązywał się sumiennie ze wszystkich obowiązków wobec Uniwersytetu Śląskiego w zakresie organizacji i prowadzenia kursów.”
Uniwersytet Śląski

Realizacja kursu języka hiszpańskiego polegająca na przygotowaniu naszych pracowników do bieżących zadań związanych z obsługą rynków zagranicznych przebiegła zgodnie z naszymi oczekiwaniami.
Budimex

„Firma Project II przeprowadzała zajęcia z języka angielskiego ogólnego, a także zajęcia specjalistyczne w zakresie języka dotyczącego turystyki, usług hotelarskich oraz gastronomicznych. Dzięki profesjonalnie przeprowadzonej analizie potrzeb oraz dużej elastyczności w tworzeniu programu, realizacja kursu przebiegła zgodnie z naszymi oczekiwaniami, przygotowując bardzo dobrze pracowników do obsługi klientów obcojęzycznych. Zajęcia przeprowadzone były przez specjalistów o dużej praktyce oraz profesjonalnym podejściu do przedmiotu.”
Hotel Diament

KONTAKT

Masz pytania? Chcesz poznać wycenę kursu? Skontaktuj się z nami!

MARZENA TOFILSKA

MARZENA TOFILSKA

Dyrektor ds. Metodycznych