Nasza szkoła językowa Project School działa na rynku już od 21 lat!

Proponujemy Wam najlepszą jakość nauczania – szkolimy językowo w Katowicach, organizujemy wyjazdy językowe do najlepszych ośrodków na całym świecie, przeprowadzamy aplikację do szkół w Anglii i Stanach i przygotowujemy do studiów za granicą. A to wszystko w rodzinnej atmosferze i maksymalnej trosce o Ciebie i Twoje potrzeby!

Prowadzimy też egzaminy językowe – jesteśmy centrum egzaminacyjnym firmy Pearson (Pearson Test of English General, Pearson Test of English Young Adults).

 

Propozycje dla młodzieży w Project School

KURS KONWERSACYJNY

Intensywny trening językowy dla zabieganych!

Oferujemy kursy o wymiernych rezultatach – wreszcie pozbędziesz się bariery komunikacyjnej.

Proponujemy zajęcia z lektorem polskim lub native speakerem, który przypomni Ci najważniejsze zwroty i słownictwo potrzebne do profilu Twojej klasy, pracy czy lektoratu na studiach. Nasz doświadczony zespół zadba o Twoją poprawną wymowę, struktury gramatyczne i pewność językową.

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU

Zdajesz maturę najbliższych latach? A może chcesz zdać oficjalny egzamin językowy, jak FCE z angielskiego czy DELF z francuskiego?

Zapraszamy na przygotowanie do:

  • egzaminu ósmoklasisty

  • matury (polskiej, dwujęzycznej, międzynarodowej IB)

  • egzaminów językowych (FCE, CAE, IELTS, PTE i inne)

Z nami poradzisz sobie bez wysiłku! Pokażemy Ci, jak rozwiązać arkusz egzaminacyjny czy napisać najlepszy esej w swoim życiu 🙂

Nasi lektorzy zadbają, byś podszedł do egzaminu przygotowany najlepiej jak możliwe.

KURS SYTUACYJNY

Przygotowujesz się do ważnego wydarzenia? Przed Tobą pierwsza praca za granicą, wizyta u rodziny czy rozmowa kwalifikacyjna w obcym języku?

Pomożemy Ci jak najlepiej przygotować się do tego wyzwania! Podpowiemy Ci, jak poradzić sobie w tej nowej sytuacji i w jaki sposób “wybrnąć” z nawet największych językowych trudności. Opracujemy program zajęć specjalnie pod Twoje potrzeby i skupimy się właśnie na tym, na czym najbardziej Ci zależy!

Jesteśmy elastyczni

Chętnie dopasujemy wymiar zajęć i długość trwania kursu pod Twoje indywidualne potrzeby i możliwości. Poprowadzimy zajęcia w godzinach, które odpowiadają Ci najbardziej. Sam wybierasz interesujący Cię język – angielski, francuski, a może rojsyjski? Przyjdź na zajęcia sam, z koleżanką lub w grupie (maksymalnie 4-osobowej). Możesz uczęszczać na kurs przez tydzień lub więcej – nawet przez całe wakacje!

U nas to Ty decydujesz:

  • ile ma trwać kurs
  • jak często (i w jakich godzinach) będziesz spotykać się z lektorem
  • czy zajęcia poprowadzi lektor polski, czy native speaker.

Jesteśmy praktyczni

Naszym nauczycielom daleko do suchych teoretyków. Nie prowadzimy kursów językowych – oferujemy trening konkretnych umiejętności w języku obcym. Dziś nie sztuką jest znać język obcy, sztuką jest umieć wyrazić siebie w innym języku, a z nami uda Ci się to osiągnąć!

Jesteśmy kompleksowi

Od lat zapewniamy naszym studentom pełną obsługę w zakresie edukacji językowej. Jeśli szukasz czegoś więcej niż kurs w Katowicach, zaproponujemy Ci wyjazd językowy do kraju, w którym języka, którego się uczysz używa się na co dzień. Jeśli planujesz egzamin językowy, chętnie Cię do niego przygotujemy. Jeśli marzy Ci się wyjazd do szkoły czy uczelni w innym kraju, pomożemy Ci w organizacji wyjazdu na dłużej!

nauczanych języków

lat na rynku

zadowolonych klientów

Zapisz się do newslettera!